Prenájom vozidiel za skvelé ceny

Naša spoločnosť poskytuje pre svojich zákazníkov prenájom vozidiel za skvelé ceny. Nami prenajímané autá sú v prvotriednom stave, keďže sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise a poskytujú maximálny komfort pre svojich užívateľov.

V našej ponuke nájdete 3 druhy áut a to Toyota Proace, VW Caravelle a Ford Custom. Ide o 8 až 9 miestne vozidlá, ktoré disponujú dostatočným množstvom priestoru, či už pre celú rodinu, alebo užívateľov s väčším množstvom prepravovaných vecí.

Naša požičovňa úžitkových áut je garanciou spokojnosti aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Výbava áut je na najvyššej úrovni, automatická dvojzónová klimatizácia, xenónové svetlomety, ako aj navigačný systém sú samozrejmosťou. Keďže dbáme na vysokú kvalitu poskytovaných služieb máte garanciu, že prídete do cieľa spokojní s dobrým pocitom po vašej ceste.

Prenájom voziel poskytujeme na dobu minimálne dvoch dní, kde platba za prenájom vozidla prebieha vopred. Diaľničné poplatky v rámci Slovenskej, Rakúskej a Českej republiky má klient zahrnuté v cene, ako aj povinné zmluvné a havarijné poistenie vozidla, pneumatiky v závislosti od ročného obdobia a plnú nádrž paliva. Samozrejmosťou sú aj nonstop asistenčné služby a GPS navigácia. Limit na počet km je stanovený na 200 km/deň, prípade prekročenia počtu kilometrov si účtujeme 0,12 eur/km.

Taktiež v rámci skvalitnenia služieb poskytujeme aj dlhodobý prenájom vozidiel, kde cena je stanovená individuálne v rámci splnenia požiadaviek klientov.

Ak by ste mali záujem o prenájom vozidiel neváhajte nás kontaktovať, radi vám vyjdeme v ústrety a poradíme, ktoré z našich vozidiel by bolo pre vás ideálne.

Či už plánujete lyžovačku, firemnú párty, teambuilding, alebo potrebujete previezť veľké množstvo batožiny, potom sú naše 8-9 miestne vozidlá pre vás to pravé.

Fotogaléria:

 

 

Leave a comment

Copyright © 2019 Pozicajsivan.sk. Všetky práva vyhradené.