Naša spoločnosť poskytuje pre svojich zákazníkov prenájom vozidiel za skvelé ceny. Nami prenajímané autá sú v prvotriednom stave, keďže sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise a poskytujú maximálny komfort pre svojich užívateľov.

Prenajom 9 miestneho auta

V našej ponuke nájdete 3 druhy áut a to Toyota Proace, VW Caravelle a Ford Custom. Ide o 8 až 9 miestne vozidlá, ktoré disponujú dostatočným množstvom priestoru, či už pre celú rodinu, alebo užívateľov s väčším množstvom prepravovaných vecí.

Naša požičovňa úžitkových áut je garanciou spokojnosti aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Výbava áut je na najvyššej úrovni, automatická dvojzónová klimatizácia, xenónové svetlomety, ako aj navigačný systém sú samozrejmosťou. Keďže dbáme na vysokú kvalitu poskytovaných služieb máte garanciu, že prídete do cieľa spokojní s dobrým pocitom po vašej ceste.

Prenajom 9 miestneho auta poskytujeme na dobu minimálne dvoch dní. Diaľničné poplatky v rámci Slovenskej, Rakúskej a Českej republiky má klient zahrnuté v cene. Rovnako v cene je zahrnuté aj povinné zmluvné a havarijné poistenie vozidla. Ďalej sezóne pneumatiky v závislosti od ročného obdobia ako aj plnú nádrž paliva. Samozrejmosťou sú aj nonstop asistenčné služby a GPS navigácia. Limit na počet km je stanovený na 200 km/deň, prípade prekročenia počtu kilometrov si účtujeme 0,12 eur/km.

V prípade záujmu o prenájom vozidla na obdobie viac ako 12 dní vám pripravíme cenu na mieru.

V prípade prekročenia 24-hod. formátu  o viac ako 90 minút sa účtuje do ceny prenájmu ďalší deň na základe cenníka. V prípade prekročenia tejto doby o viac ako 90 minút sa účtuje ďalší plný deň prenájmu

Taktiež v rámci skvalitnenia služieb poskytujeme aj dlhodobý prenájom vozidiel, kde cena je stanovená individuálne v rámci splnenia požiadaviek klientov.

Ak by ste mali záujem o prenájom vozidiel neváhajte nás kontaktovať, radi vám vyjdeme v ústrety a poradíme, ktoré z našich vozidiel by bolo pre vás ideálne.

Či už plánujete lyžovačku, firemnú párty, teambuilding, alebo potrebujete previezť veľké množstvo batožiny, potom sú naše 8-9 miestne vozidlá pre vás to pravé.

Fotogaléria:

 

 

Leave a comment